27.07.2021

Дмитро Ярош: «Не можна ощасливити народ без участі самого народу»

У середині листопада Україну здивувала новина: Дмитро Ярош складає свої повноваження провідника «Правого сектору» і йде з організації.

Водночас своїх посад позбулися й головні представники «ПС» у Харкові «Серго» та «Самурай». Медіапроект «Накипіло» вирішив не живитися чутками й безпосередньо дізнатися, що це все означає, тож відвідав головного винуватця подій. Від пана Дмитра ми дізналися, що «Серго» тепер місцевий координатор «Національного руху Дмитра Яроша», а «Самурай» — керівник бойового батальйону. Та й решта питань теж не залишилася без відповіді.

Моє перше питання пов’язане із ситуацією, що склалася навколо «Правого сектору» в цілому. Як давно Ви йшли до рішення розійтися в різні боки зі своїми колегами й що стало останньою краплею?

Це була не тільки моя ініціатива, але й наших бойових батальйонів, бо, на превеликий  жаль, ми постійно бачили невідповідність того, шо відбувається на фронті, як хлопці здобувають славу, і того, що відбувається в тилу. Часто якісь неконтрольовані групи «ПС» негатив тягнули на себе, брали участь в якихось конфліктах і так далі, це теж зіграло свою роль. Але, за великим рахунком, тут більше методологічні розходження, бо хлопці, які залишились у «ПС», вважали і вважають цю владу нелегітимною, вважають, що в революційний спосіб її треба прибирати, це їхнє право врешті решт, тут нічого такого й немає, бо влада й справді в нас далеко не ідеальна. Але ми вважаємо, що в умовах боротьби із зовнішнім ворогом будь-яка стрільба в тилу, будь-яка дестабілізація буде використана РФ. Саме тому наш Національний рух опозиційно працює, але це конструктивна опозиція. Зараз ми працюємо над революційним реформуванням України в рфізних абсолютно галузях суспільного життя. Групи юристів нам пропонують реформування, наприклад, Генеральної прокуратури, реформування суддівської системи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *