27.07.2021

Ігор Луценко: У мене є три рішення суду, які підтверджують неправоту НАБУ і Гізо Углави

Народний депутат, фракція «Батьківщина» Ігор Луценко має намір на найближчому засіданні комітету, яке повинно пройти у форматі звіту голови НАБУ, буде ставити питання про відповідальність посадових осіб за ті рішення, котрі вони приймають, зокрема Гізо Углави.

Про це парламентарій заявив у програмі «Ситуація» Тараса Березовця.

На запитання ведучого про те, чи буде Ігор Луценко наполягати на відстороненні від посади представника так званої грузинської команди, першого заступника директора НАБУ Гізо Углави, його НФ звинувачує в тому, що він організував і дирижирував всю цю справу стосовно Олександра Авакова, депутат відповів: «Я тут абсолютно не залежний від «Народного фронту» щодо саме Гізи Углави. Я переписуюсь з ним багато, в офіційному сенсі, як народний депутат. І те речі, котрі мені відписує пан Гізо Углава, вони… в мене є три рішення суду, які підтверджують неправоту НАБУ і зокрема Гази Углави, тих рішень, котрі він мені адресує. Тому я на найближчому засіданні комітету, яке, я сподіваюся, пройде у форматі звіту голови НАБУ, буду ставити питання про відповідальність посадових осіб за ті рішення, котрі вони приймають, зокрема Гізо Углави.Тому що, на жаль, КПК грубо дуже часто порушується Національним антикорупційним бюро. Це я кажу безвідносно до тих абсолютно правильних речей, котрі говорять представники НАБУ стосовно корупціонерів».
Раніше радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що заступник глави Національного антикорупційного бюро України Гізо Углава діє в інтересах екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі і сьогоднішнє затримання сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра пов’язано з протистоянням голови МВС і Саакашвілі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *