06.12.2021

Капліна можуть позбавити статусу кандидата в президенти

Активісти ГО «Громадський рух «Народна варта» звернулися до Центральної виборчої комісії (ЦВК) із заявою на Сергія Капліна.

Документ розмістили на своїй сторінці у Facebook.

В ГО зазначили, що у ході моніторингу помітили порушення у висуненні кандидата на пост президента України від Соціал-демократичної партії (СДП).

Зокрема, інформації про з’їзд СДП, на якому прийняли відповідне рішення, не було ні на офіційному сайті партії, ні у ЗМІ. Крім цього, громадські активісти знайшли згадки про висунення Капліна на пост президента України у Лісабоні ще до початку виборчого процесу.

«Порушення Закону України «Про вибори Президента України» є підставою для відмови у реєстрації кандидата на пост Президента України Сергія Капліна. Тому Громадська організація «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНА ВАРТА» звернулася до ЦВК із проханням провести повне, об’єктивне і всебічне вивчення ситуації щодо порядку висунення кандидата на пост Президента України від Соціал-демократичної партії Сергія Капліна. І у разі виявлення порушення – відмовити йому у реєстрації», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, лідер Соціал-демократичної партії (СДП), народний депутат України від БПП Сергій Каплін подав документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатів на виборах президента України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *