24.09.2021

Кличко обіцяє відремонтувати «втомлений» Хрещатик

Міський голова Києва Віталій Кличко обіцяє, що наступного літа мешканці та гості столиці побачать оновлену вулицю Хрещатик.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

«Справді, Хрещатик сьогодні знаходиться у «втомленому» стані. Але, ми з вами зустрінемося на ньому влітку наступного року, і ви поділитеся своїми враженнями від оновленої центральної вулиці столиці», – заявив Кличко.

Він визнав, що проблем зі столичними дорогами дуже багато і за Хрещатик поки не бралися, бо ремонтували основні магістралі міста.

Наразі ж, за словами Кличка, в столиці триває масштабний ремонт доріг: повністю замінюються всі комунікації й систему освітлення, тротуари та огорожі на вулицях, де проводять капремонти.

Мер столиці також нагадав, що за попередні 2 роки в Києві капітально відремонтували понад 500 км доріг та проїздів. І щонайменше 300 км заплановано оновити цього року. Загалом же в Києві близько 1667 км доріг.

Нагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що не зможе балотуватися у президенти України, поки не закінчить усі проекти в столиці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *