23.09.2021

Кредит у $7 млрд від Китаю таїть небезпеку для економіки України – експерт

Можливий кредит у розмірі 7 млрд доларів, який офіційний Київ планує взяти в Китаю, може стати небезпечним для української економіки.

Про це розповів на прес-конференції директор Інституту розвитку економіки України Олександр Гончаров, передає кореспондент UA1.

За його словами, такий кредит несе певну небезпеку для економіки України, адже у 2019 році держава і так повинна буде віддати велику суму боргу іноземним партнерам.

Водночас Гончаров зауважив, що розмови про взяття у Китаю в кредит 7 млрд доларів наразі не підкріплені жодною конкретикою.

"Чим більше спілкуюсь з китайськими інвесторами, тим більше переконуюсь у їх специфічності. Інформація про кредит у 7 млрд передчасна. Вони дуже ретельно вивчають деталі і таке враження, що не знають слова "ні" під час переговорів. Але це зовсім не значить, що про кредит уже домовлено", – сказав Гончаров.

Нагадаємо, на початку лютого уряд заявив про намір укласти з Китаєм кредитну угоду на втілення інфраструктурних проектів міністра Володимира Омеляна в розмірі 7 млрд доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *