25.05.2022

Нові фільми грудня 2018: найкращі прем’єри місяця

Актор розповів,коли мова йде про вибір ролей — то для нього найважливіший виклик,

«Я думаю, це одне із найнеобхідних деталей — поява почуття страху з думками «я можу не справитися», «впасти обличчям». Але якщо ти збираєшся розвиватися і працювати, це тобі необхідно. Треба просто йти вперед і пробувати постійно щось інше», — каже актор Джонні Депп.

Стрічку, нагадаємо, зняли за мотивами однойменного роману Хантера. С. Томпсона, доброго друга Деппа, який вкоротив собі віку у 2005 році. Головний герой — це альтер-его письменника — журналіста, який одного дня переїжджає у Пуерто-Ріко.

На дворі — 50-ті роки, ром ллється рікою і персонаж Джонні Полл Кемп шукає своє покликання і свій стиль. Головні ролі у фільмі виконали також Ембер Херд, Джованні Рібізі та Аарон Екхарт.

«Для мене було великою честю працювати з такою талановитою людиною, яка поправу заслуговує на всю повагу і її репутація дійсно є правдивою. Джонні — ікона, так, але крім цього він дуже хороший чоловік, розумний, інтелігентний і креативний. Працюючи з ним, я зрозуміла, чому його так возвеличують, є за що», — розповіла акторка Ембер Херд.

Захоплююча історія під назвою «Ромовий щоденник» в Українському прокаті з 20 жовтня.
 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *