28.11.2021

Пашинський погрожував Блистів через її небажання приховувати оборудки «Укроборонпрому» з РФ

Конфлікт між головою комітету ВР з питань нацбезпеки, народним депутатом Сергієм Пашинським та головою секретаріату комітету Тетяною Блистів виник під час підготовки до розгляду Верховною Радою законопроекту щодо внесення змін до законів України про вирішення деяких питань заборгованості підприємств державного концерну «Укроборонпром» перед державою-агресором.

Про це йдеться у пояснювальній записці, яку Блистів написала на ім’я першого заступника керівника Апарату Верховної Ради Петра Боднара. Відповідний документ розмістила у своєму Facebook Ольга Волкова.

(повний текст пояснювальної записки Тетяни Блистів див. нижче)

За словами Блистів, після того як відповідальна за супровід законопроекту пожалілася їй на неможливість сформувати порівняльну таблицю, оскільки «концепції законопроекту постійно змінюються», вона звернулася до секретаря комітету Івана Вінника. Вінник взявся самотужки підготувати згадану таблицю.

Однак, голова секретаріату комітету Пашинського відмовилася візувати таблицю, складену Вінником, через те, що наданий для візування текст законопроекту суттєво відрізнявся від наявного у секретаріаті.

На зауваження Блистів щодо порушення регламентних норм керівництво комітету не реагувало. Понад те, після закінчення засідання комітету, на кому було ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проект у другому читанні та в цілому, голова комітету Сергій Пашинський запросив Тетяну Блистів до свого кабінету, де «в грубій формі погрожував».

Нагадаємо, голова секретаріату комітету ВР Тетяна Блистів написала заяву до Генпрокуратури щодо погроз убивством, отриманих від голови комітету Сергія Пашинського. Наразі ГПУ відкрила проти Пашинського кримінальну справу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *