17.10.2021

Порошенко про звинувачення в корупції: Соломатіна бреше, а Онищенко – злочинець

Президент Петро Порошенко назвав неправдою звинувачення колишньої співробітниці Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Ганни Соломатіної про втручання влади в роботу цього антикорупційного органу.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу CNN.

Так, ведучий запитав у Порошенка про заяви Соломатіної у 2017 році з приводу того, що НАЗК фальсифікує результати перевірок електронних декларацій на догоду Адміністрації президента.

«Це неправда, бо вони (НАЗК – ред.) цілковито незалежні. Це абсолютно підтверджено всіма. Агентство точно не перебуває під жодним впливом президента», – запевнив Порошенко у відповідь на запитання ведучого.

Стосовно ж заяв депутата-втікача Олександра Онищенка про те, що Порошенко купував голоси нардепів, президент заявив: «Він – злочинець». При цьому глава держави додав, що Онищенко має приїхати в Україну, дати свідчення в суді й відповісти за свій злочин.

Крім того, Порошенко стверджує, що в Україні створено незалежну антикорупційну інфраструктуру, але він поки що «незадоволений» результатами її роботи.

«Я б хотів, щоб більше корупціонерів сиділо у в’язниці, але всі вірять, що вона є незалежною… Я не задоволений, але я можу точно сказати, що ситуація зараз значно краща, ніж 2, 3 або 4 роки тому», – сказав Порошенко.

Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко в ефірі телеканалу CNN подякував президенту Росії Володимиру Путіну за те, що той зробив Україну європейською.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *