05.12.2021

Саакашвілі вважає, що 22 січня його можуть депортувати з України

Лідер «Руху нових сил» Михайло Саакашвілі може бути видворений з України відразу після рішення столичного апеляційного суду 22 січня. Про це сам опозиціонер розповів ефірі телеканалу «News One«.

За словами Саакашвілі, Управління державної міграційної служби (ДМС) в Київській області оскаржує прийняте 3 січня 2018 року рішення Окружного адміністративного суду Києва, який відмовив Саакашвілі у визнанні незаконним рішення ГМС про відмову у визнанні його біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту після позбавлення громадянства України.

Політик вважає, що цим позовом ДМС прискорює його депортацію з України.

«У мене було 30 днів на оскарження цього рішення. Чи не почекавши ці 30 днів, сама ГМС, яка виграла суд, подала на своє вигране рішення скаргу і оскаржить то, що вони виграли. Це зроблено для того, щоб суд відбувся в понеділок, і у вівторок у мене вже не було жодного легального документа для знаходження в Україні «, — заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, на 10:00, 22 січня Київський апеляційний адміністративний суд призначив розгляд апеляції Управління ДМС України в Київській області на рішення Окружного адмінсуду Києва від 3 січня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *