26.01.2022

Спецслужби Путіна нахабно вбивають в Україні: розгоряється гучний скандал

Російські спецслужби  спокійно винищують українців, роздаючи кілерам списки. ГРУ РФ в Україні відстрілює українців через їхню участь в обороні Грузії 2008 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на своїй сторінці  у Facebook написав український політтехнолог Олексій Голобуцький, який звернув увагу на лонгрід американського видання The New York Times про ці акції помсти.

За словами Голобуцького, публікацію, яка вийшла  в день виборів президента 31 березня, в Україні проігнорували.

“Розслідування Таймс було прив’язане до історії зі Скрипалями – власне, журналіст Майкл Швіртц і їхав в Україну, щоб детальніше розібратись в діяльності російських спецслужб і їхніх найманців на території, де вони почуваються вільно. А наштовхнувся на історію, практично, особистої помсти Путіна – розстріл в Рівному ще у вересні 2016-го 37-річного майора Івана Мамчура, котрий в списку завдань ГРУ числився під кодовим словом «троянда»”, – пише Голобуцький.

Проте шок в Швіртца викликали не так дії ГРУ РФ, як цілковита байдужість України до цього.

«Я приїхав в Україну, щоб дізнатися більше про вбивць з ГРУ, які обвинувачені в спробі вбити пана Скрипаля. Зараз слід ГРУ вже є по цілому світу. …Прокурори, здається, дуже слабко цікавляться тим, чому пан Мамчур був мішенню», – розповів Швіртц.

За словами політтехнолога, в Росії чітко назвали події, що стали причинами помсти Путіна українцям.

“Юлія Латиніна на «Эхо Москвы» прямо сформулювала причини помсти: «…Якщо пам’ятаєте, під час російсько-грузинської війни 2008 року було підстрелено досить багато російських літаків. І Путіна це дуже публічно зачепило. Він публічно сказав, що «зброя, якою керували українські фахівці – це був злочин, і якщо ми знайдемо підтвердження цього, ми вступимо в контакт з людьми, які це зробили», – пише Голобуцький.

“Таким чином,  Росія дійсно помстилась українським військовим – хоча для цього й знадобилось 8 років. І найгірше: про цю помсту мали би справді «віщати з кожної праски», як сказала Латиніна, – але на практиці історія не привернула навіть мінімальної уваги. Але якщо вже тему підняв Нью-Йорк Таймс – Україна вже просто мусить відреагувати жорстко і публічно”, – наголосив політтехнолог.

Спецслужби Путіна нахабно вбивають в Україні: розгоряється гучний скандал

Нагадаємо, у ніч на 4 квітня в Голосіївському районі Києва пролунав вибух, одна людина отримала травми. Як з’ясувалося, зловмисник намагався підірвати автомобіль українського розвідника, який брав участь в операції Об’єднаних дій на Донбасі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *