23.09.2021

У «Батьківщині» мають вимогу до Парубія щодо закону про ТСК

Якщо Володимир Зеленський не підписав закон про ТСК, то Андрію Парубію ніщо не заважає підписати і оприлюднити цей законопроект.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Євтушок.

Ведуча поцікавилася, як гість програми ставиться до заяви голови Верховної Ради Андрія Парубія про те, що Володимир Зеленський протермінував термін підписання закону про ТСК. Пан Євтушок відповів, що є всі правові і конституційні підстави, щоб цей нормативно-правовий акт був законом. 

«В Конституції вказано, що Президент України протягом п'ятнадцяти днів підписує закон. Але якщо він протягом цього строку не повернув закон для повторного розгляду він вважається схваленим. Тобто достатньо підпису голови Верховної Ради. Ніщо не заважає Андрію Парубію підписати і оприлюднити законопроект, який може стати законом», – пояснив Євтушок.

Також, за його словами, це закон не тільки про імпічмент, це інструментарій для народних депутатів контролювати і допомагати слідству з притягнення до відповідальності найвищих корумпованих посадових осіб країни.

«У Зеленського кажуть, що у них є своя версія процедури імпічменту, але там ідеться не тільки про це, але про контрольну функцію українського Парламенту. Якби цей закон був ухвалений раніше, ми могли би притягувати до відповідальності топ-корупціонерів, зокрема і Порошенка», – пояснив політик.

Нагадаємо, спікер парламенту Андрій Парубій закликав президента Володимира Зеленського надати відповідь щодо закону про тимчасові слідчі комісії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *