19.01.2022

У Кличка подали в суд на «Нафтогаз» через понад мільярд боргу

Столична влада звернулася до суду, щоб змусити НАК «Нафтогаз» укласти договір на газопостачання «Київтеплоенерго» і не допустити відключення теплоелектростанцій, які виробляють електроенергію для столиці.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

«Ми змушені звернутися до суду, щоб не допустити зупинки газопостачання ТЕЦ, які виробляють не тільки теплову, а й електричну енергію. Сподіваюся, найближчим часом позов буде розглянутий, і ми вирішимо проблему з відсутністю гарячої води в столиці», – зазначив столичний мер.

Кличко наголосив, що кияни не повинні платити за наслідки господарської діяльності приватних компаній. «Платити чужі борги? Вибачте, 1 мільярд 200 мільйонів – це 10 нових дитячих садків!», – обурився він.

Повідомляється, що наразі близько 3 тис. житлових будинків Києва залишаються без гарячої води через відмову НАК «Нафтогаз» укласти договір з КП «Київтеплоенерго» на поставку природного газу.

Раніше голова «Нафтогазу України» Андрій Коболєв запропонував меру столиці Віталію Кличку обговорити спірні питання щодо постачання гарячої води у Києві на теледебатах.

Нагадаємо, у Києві з 1 серпня підвищиться тариф на централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води на 0,2% або на 1,53 гривень/Гкал до 784,58 гривень/Гкал порівняно з діючими тарифами компанії «Київенерго».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *