16.10.2021

У Зеленського заявили, що переїзду з АП за державні гроші точно не буде

Земляк, бізнес-партнер і найкращий друг Володимира Зеленського Сергій Шефір розповів про бажання новообраного президента переїхати з Адміністрації президента в «нормальний європейський прозорий офіс».

Про це він сказав в інтерв’ю theБабель.

«Він зараз каже: Я хочу, щоб скрізь камери були, щоб у будь-який момент всі зайшли і подивилися. Я не хочу сидіти на (вулиці – Ред.) Банковій, я хочу сидіти в нормальному європейському прозорому офісі», – зазначив Шефір.

За його словами, зараз такий офіс шукають.

«Нам, правда, сказали, що і Ющенко (Віктор Ющенко – Ред.) хотів переїхати, і Порошенко», – розповів бізнес-партнер Зеленського.

При цьому він запевнив, що за державні гроші переїзду з АП точно не буде.

«За гроші держави – точно ні. Ми ж винахідливі, але нас всі зупиняють. Ми говоримо, що знайдемо інвестора, який зробить. Нам кажуть, що це корупція. Все сприймається погано, нас приземляють. Але, звичайно, якийсь нормальний офіс дуже хотілося б. Тому що я був в АП на тій грудневій зустрічі Володимира з Порошенком, і там дуже некомфортно», – підсумував Шефір.

Нагадаємо, раніше переможець другого туру виборів президента Володимир Зеленський заявив про намір відмовитись від будівлі Адміністрації президента та кортежів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *