06.12.2021

Украинцы испортили Обаме уикэнд в Белом доме (фото)

Українці у Вашингтоні прийшли під стіни Білого Дому, аби закликати Президента США Барака Обаму надати Україні військову допомогу та посилити санкції проти Росії і таким чином зупинити агресію Путіна, пише VIDIA.

Украинцы испортили Обаме уикэнд в Белом доме (фото)

Згідно з інформацією на сторінці заходу у Facebook, першочергово мітинг був запланований як частина всесвітньої акції на підтримку незаконно позбавленої волі урядом Росії Надії Савченко. Однак, з огляду на події в Україні останніх днів, українці вирішили цього дня також звернутися на адресу уряду США із вимогою негайно розпочати виконання «Акту на підтримку свободи в Україні», що передбачає розширення підтримки України у протистоянні з Росією.

«Офіцер української армії, військовополонений, член українського парламенту, Надія Савченко голодує від 13 грудня минулого року, заявивши, що жодних інших засобів боротьби із несправедливістю по відношенню до неї вона не має», — нагадують організатори акції #FreeSavchenko у Вашингтоні.

Читайте также: Россия, наконец, осознала реальность поставок Украине американского оружия

Украинцы испортили Обаме уикэнд в Белом доме (фото)

«З точки зору останніх сумних подій на лінії фронту в східній Україні, цей мітинг буде найперше адресований уряду США. Ми хочемо подякувати за прийняття закону про підтримку свободи в Україні, і наполягаємо на його терміновій реалізації», — зауважують активісти.

«Російські війська не знають кордонів. Вони ігнорують угоду про припинення вогню і масово атакують, заходячи на суверенні українські території, — наголошують організатори. — Занадто багато життів уже втрачено. Немає більше часу чекати. Діяти необхідно зараз! Страждає не тільки Україна. Цілий світ знаходиться у небезпеці. Путін є глобальною загрозою. Путіна необхідно зупинити вже зараз».

Украинцы испортили Обаме уикэнд в Белом доме (фото)

За словами журналістки Мирослави Гонгадзе, цього разу людей під Білий Дім прийшло ще більше, аніж на демонстрації минулого тижня, коли на мітинг вийшли через обстріл мирних жителів у Волновасі.

Читайте также: Политолог: Украине должно быть "фиолетово" мнение Кремля

Нагадаємо, уранці у суботу бойовики обстріляли з «градів» район «Східний» у Маріуполі. За останніми даними загинуло щонайменше 30 людей. Державний секретар США Джон Керрі вже засудив обстріл сепаратистами Маріуполя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *