27.01.2022

В Окружному суді назвали причини відсторонення Супрун

Окружний адмінсуд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я через те, що вона має подвійне громадянство і обіймає посаду більше місяця.

Суд лише частково задовольнив прохання депутата Верховної Ради Ігоря Мосійчука та тимчасово заборонив Супрун здійснювати будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я, йдеться в повідомленні на сайті Окружного адмінсуду Києва.

«Своє рішення суд мотивував наявністю ознак очевидної протиправності у тимчасовому виконанні першим заступником міністра охорони здоров’я України повноважень такого міністра в строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями», – повідомили в суді.

При цьому судом було встановлено, що поза цим терміном перший заступник міністра охорони здоров’я може виконувати виключно ті повноваження, які були йому надані за дорученням такого міністра.

«Крім того, суд врахував доводи позивача про те, що в 2015 році Супрун Уляна-Надія отримала громадянство України і одночасно до сих пір знаходиться в іноземному громадянстві (громадянство США), в той час як відповідно до закону України «Про громадянство України» в Україні існує єдине громадянство», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що уряд буде оскаржувати судове рішення щодо тимчасового відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *