16.10.2021

За один — один день — Євробачення, точніше навіть вечір відкриття 7 травня, нєкто Андрій Джеджула, ведучий отримав 2,5 млн грн

Дива Євробачення, дякую Mariana Pietsukh за підказку. Виявляється, за один — ОДИН ДЕНЬ — Євробачення, точніше навіть вечір відкриття 7 ТРАВНЯ, нєкто Андрій Джеджула, ведучий, і за сумісництвом приватний підприємець нібито отримав 2,5 мільйонів гривень.

До вашого відома — кошторис відкриття Євробачення. Почитайте, там цікаво.
Ось кілька цифр. Послуги ведучих червоної доріжки — ПОВТОРЮЮ, ЗА ОДИН ВЕЧІР — від 78,9 до 157,9 тисяч гривень! За що? Ті, хто дивився церемонію відкриття кажуть, що вона була проведена на дуже низькому аматорському рівні.
Далі. Три артисти по 169 тисяч кожному. Аранжування (у договорі написано — оранжування) — майже 60 тисяч. Флористика — 83 тисячі! Хто там був, що там були за квіти?
А ще цікаво, що візажисти були навіть у волонтерів. Ціни дивіться самі.
Ще одне. Друзі, хто займався колись виготовленням сувенірки. Не падайте, зараз буде жесть. 100 куль з гелієм коштують 38 000 гривень!!! Вони що, золоті? Але це ще не все: ще 41 000 гривень пішла на послуги з термінового виготовлення матриць та ручного брендування куль (ггг). 
Отже, лише за кульки на відкритті Євробачення, яких ніхто й не помітив, віддали — 79 000 гривень!
ЄВРОБАБЛО, правильно Мар’яна написала. Скільки там пішло на відкати, скільки в кишеню «підрядникам», ми сказати не можемо. Але те, що ціни неймовірно високі, то це факт. 
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *