17.10.2021

Зеленського просять зупинити рейдерів Кличка, які порушують права дітей з інвалідністю

Громадська активістка Катерина Коверзнєва підтримала звернення до президента Володимира Зеленського з вимогою зберегти наявні межі території спеціальної школи-інтернату № 16, де навчаються та проживають діти зі складними порушеннями розвитку. Про це повідомляє онлайн-газета "ПолітАрена".

Під виглядом капітального ремонту планується незаконне відчуження замовником робіт КП «Київблагоустрій» земельної ділянки із захисною зеленою смугою спеціальної школи-інтернату № 16 для дітей із особливими освітніми потребами, більшість яких є дітьми з інвалідністю.

Катерина Коверзнєва переконана, що КП «Київблагоустрій» не враховує інтересів і створених умов навчання, виховання, проживання в спеціальному закладі освіти № 16 для дітей з інвалідністю. Вона звернулася до Володимира Зеленського з проханням забезпечити виконання норм Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України».

Для довідки: Катерина Коверзнєва – уродженка смт Шацьк Волинської області, дитинство і юність провела в Криму. Має дві вищі освіти, володіє англійською та німецькою мовами. Працювала в агентстві «УНІАН», «Робітничій газеті», Національному університеті оборони України. Була кандидатом у народні депутати на парламентських виборах 2019 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *