27.07.2021

Зранку столицю паралізували затори

Станом на 8:25 на дорогах Києва помітне максимальне ускладнення руху.

Про це свідчать дані онлайн-сервісу Google Maps.

За даними сервісу, численні затори спостерігаються на проспекті Перемоги, Повітрофлотському проспекті, вулицях Михайла Грушевського, Юрія Іллєнка, Січових Стрільців, В’ячеслава Чорновола, Великій Васильківській, на бульварі Тараса Шевченка, проспектах Леся Курбаса та Валерія Лобановського, Набережному шосе.

Водіям варто врахувати перекритий рух на вулиці Олександра Довженка.

Досить повільно автомобілі рухаються на Великій окружній дорозі, проспекті Голосіївському, бульварі Лесі Українки, Володимирському узвозі, вулицях Саксаганського, Жилянській, Богдана Хмельницького, Басейній, Великій Житомирській, Набережно-Хрещатицькій, Короленківській.

На лівому березі Києва високий рівень заторів помітний на проспектах Соборності та Миколи Бажана, Броварському проспекті, бульварі Перова, проспектах Юрія Гагаріна та Генерала Ватутіна, вулицях Центральній, Гната Хоткевича, Братиславській, Миропільській, на Харківському та Дарницькому шосе, а також на Дніпровській та Русанівській набережній.

Рух на Дарницькому, Південному, Північному, Патона, мостах ускладнено у напрямку правого берега. На мосту Метро ускладнено рух у напрямку лівого берега.

Нагадаємо, активный атмосферный фронт принесет грозы в Украине.

загрузка…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *